مهمترین دژ «النصره» در آستانه فروپاشی+نقشه

[ad_1]

به گزارش سادس:

نیروهای ارتش سوریه با بازپس گرفتن گردان موشکی در حومه دمشق، حلقه محاصره گروه‌های تروریستی در«خان‌الشیح» را تنگ‌تر از قبل کردند.

 به گزارش مشرق، نیروهای ارتش سوریه، گردان موشکی واقع در تپه العماد و قلعه زاکیه و بخش‌هایی از حومه خان الشیح در حومه غربی دمشق را در سایه پوشش توپخانه‌ای و موشکی و حمایت نیروی هوایی از نیروی زمینی از تروریست‌های تکفیری پس گرفتند.

با این موفقیت، نیروهای ارتش سوریه ورود‌ی‌های خان الشیح در حومه جنوب غربی دمشق را به‌طور کامل در محاصره خود قرار دادند و شماری از سرکردگان جبهه تروریستی النصره را به هلاکت رساندند.

سیطره ارتش سوریه بر گردان پدافند هوایی به‌معنای قطع تمام راه‌های کمک‌رسانی به تروریست‌ها در خان الشیح مخفیگاه و دژ جبهه النصره در غوطه غربی قلمداد می‌شود؛ به طوری که نیروهای ارتش در تماس مستقیم با گروه‌های تروریستی در داخل اردوگاه خان الشیح  و مزارع اطراف آن قرار می‌گیرند.

به گفته منابع میدانی حاضر در عملیات ارتش سوریه در حومه غربی دمشق، هیچ راهی در برابر تروریست‌های جبهه النصره در خان الشیح جز تسلیم یا مرگ وجود ندارد، چرا که با آزادسازی گردان پدافند هوایی، مهمترین راه کمک‌رسانی به تروریست‌های النصره بین خان الشیح و زاکیه قطع شده است.

در غوطه شرقی دمشق هم  ارتش سوریه به پیشروی در محور تپه کردی ادامه داد و توانست چندین مزرعه را پس از درگیری‌ با تروریست‌های جیش الاسلام که چندین ساعت طول کشید، پاکسازی کند،‌در این درگیری‌ها شماری از تکفیری‌ها از پای درآمدند.

مهمترین دژ «النصره» در آستانه فروپاشی+نقشه 

این در حالی است که درگیری‌های شدیدی در شهرک الریحان پس از ورود نیروهای ارتش و دفاع ملی به محله‌های آن در سایه درخواست کمک تروریست‌های جیش الاسلام از دیگر گروه‌های تروریستی جریان دارد، تکفیری‌ها به خوبی می‌دانند که سقوط این منطقه به معنای فروپاشی مهمترین و مستحکم‌ترین دژهای آنها در جوار شهرک دوما در حومه شرقی دمشق قلمداد می‌شود.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *