نیروی انتظامی پاسدار امنیت و در خط ولایت است

جانشین عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی و سیاسی انتظامی استان گفت : نیروی انتظامی پاسدار امنیت و در خط ولایت است.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین ” بهشتی پور ” با گرامی داشت یاد وخاطره علما، عرفا، دانشمندان و هشت هزار شهید دوران دفاع مقدس و سرلشکر شهید سپاه اسلام سردار همدانی، گفت: قیام و جریان عاشورا در تمامی دوران ها جاری و ساری است و این جریان در طول تاریخ تکرار می شود.

وی بیان داشت: در طول دوران اسلام و حتی دوران انقلاب همیشه ریزش و رویش وجود داشته و چه بسا افرادی بودند که ابتدا در جبهه اسلام و معنویت بودند و عاقبت در جبهه ظلم قرار گرفتند و امام و مقتدای خود را تنها گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین بهشتی پور با اشاره به جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، گفت: این جنگ تنها جنگی است در طول تاریخ که فرماندهی آن مرجع تقلید و رهبری مذهبی بود.

این مقام مسئول از توطئه های داخلی و خارجی دشمنان در مسیر انقلاب یاد کرد و افزود: با توجه به حساسیت های موجود و تلاش های خبیث جریان نفاق در دهه های اخیر باید مواظبت کرد و اجازه نداد چهره های مسئله دار در جریان های پیش رو وارد شوند چرا که حضور این افراد موجب تنش در جامعه خواهد شد و امنیت را خدشه دار خواهد کرد.

وی نیروی انتظامی را در خط ولایت دانسته و گفت:نیروی انتظامی جزء هیچ خط و جریان سیاسی نیست و امنیت را برای مردم تأمین می کند و کارکنان خدوم این نیرو در این مسیر خستگی ناپذیر به تلاش خود ادامه می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین بهشتی پور با تأ کید بر نظارت در اجرای فرهنگ دینی و ترویج آن در بین کارکنان، گفت: بحمدلله تلاش های فرهنگی و مذهبی مجموعه انتظامی استان بواسطه مدیریت و تلاش های فرمانده انتظامی استان و مجموعه تحت امر وی و عقیدتی سیاسی درخور تقدیر می باشد.

جانشین عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه از تلاش های حجت الاسلام نظری در مدت حضور وی در مجموعه عقیدتی سیاسی انتظامی استان تقدیر کرد و برای حجت الاسلام جوشقانی در سمت جدید وی آرزوی موفقیت کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *