کشف ۳۶۰ هزار عدد قرص ترامادول

پلیس شهرستان نیشابور با دستگیری قاچاقچی داروهای غیرمجاز ۳۶۰ هزار قرص ترامادول کشف کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “اکبر آقابیگی” فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: با کسب خبری مبنی بر قاچاق داروهای غیرمجاز به شهرستان نیشابور توسط فردی سودجو موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی افزود: مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ طالقانی پس از چندین روز تحقیقات گسترده پلیسی به اطلاعاتی در خصوص جابجایی محموله قرص های غیرمجاز توسط این فرد با یک دستگاه پژو ۴۰۵ دست یافتند.

سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: ماموران انتظامی با کنترل مبادی ورودی شهر نیشابور خودرو را شناسایی و در اقدامی ضربتی با علائم هشدار دهنده آن را متوقف و در بازرسی خودرو ۳۶۰ هزار قرص ترامادول کشف کردند.

وی ادامه داد: در همین راستا در عملیاتی دیگر ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی در بازرسی از مغازه ای در شهر نیشابور تعداد یک هزار و ۷۰۷ عدد انواع قرص های غیر مجاز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با بیان اینکه ارزش ریالی داروهای کشف شده ۷۳۴ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال برآورد شده خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

وی در پایان اظهار داشت: پلیس شهرستان نیشابور ،مبارزه با عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر را از اولویت برنامه های خود قرار داده و این شهرستان مکان امنی برای قاچاقچیان و عرض اندام توزیع کنندگان مواد مخدر نخواهد بود. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *