ریشه و حیات انسجام اجتماعی در تفکر بسیجی است

فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: تفکر بسیجی است که ایده آل ها را می سازد و به لطف خداوند متعال این تفکر در جامعه ما شکل گرفته و هرچه داریم و خواهیم داشت در سایه تفکر بسیجی است.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سرهنگ “رحیم جهانبخش” فرمانده انتظامی ویژه کیش در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، اظهار داشت: بسیج امتحان خود را در هشت سال دفاع مقدس با سربلندی پس داده است و در عرصه سازندگی نیز چرخ های رشد و توسعه را با تمام توان به حرکت در آورده است.

وی افزود: تفکر بسیجی است که ایده آل ها را می سازد و به لطف خداوند متعال این تفکر در جامعه ما شکل گرفته و هرچه داریم و خواهیم داشت در سایه تفکر بسیجی است.

جهانبخش با اشاره به اینکه مردم با همبستگی و انسجام و بهره مندی از قدرت بسیجی می توانند بر مشکلات فرهنگی فایق آیند، بیان داشت: بسیج از عمق فرهنگ غنی اسلامی ایران ریشه گرفته و در عرصه تهاجم فرهنگی نیز تنها راه دفاع داشتن همین تفکر بسیجی است و تمسک به آن چیزی جز تزریق خون در رگ ها و زدودن غبار و تیرگی از چهره بی بدیل فرهنگ ایرانی نیست .

وی با بیان اینکه ریشه و حیات انسجام اجتماعی در تفکر بسیجی است، تصریح کرد: ملت ایران شایسته بهترین ها هستند و این مهم فقط با انسجام اجتماعی حاصل خواهد شد.

فرمانده انتظامی ویژه کیش در پایان از همدلی و همراهی قوی بین مسئولان جزیره کیش یاد کرد و گفت: اگر رویدادی در جزیره کیش اتفاق افتاده که مردم آن را مثبت ارزیابی کردند، فقط به خاطر همراهی مسئولان که هدفی جز رشد و توسعه جزیره ندارند، به دست آمده است.

تفکر بسیجی موجب تحقق اهداف و آرمان های امام و انقلاب
در ادامه این دیدار سرگرد “ابراهیم خادمی زاده” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش اظهار داشت: ناجا با داشتن تفکر بسیجی وظایف و ماموریت های خود را به بهترین وجه انجام می دهد و بدون وجود این تفکر کارکنان نیروی انتظامی نمی توانند امنیت را به مردم هدیه دهند.

وی افزود :در اکثر حوزه های ماموریتی، بسیج و نیروی انتظامی دوشادوش هم حرکت می کنند و این همدلی و همراهی در این جزیره ادامه خواهد داشت چرا که معتقدیم فقط با تفکر بسیجی و هم افزایی اهداف و آرمان های امام و انقلاب تحقق می یابد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *