بازداشت مرد ژاپنی به خاطر ۲۴ هزار بار تماس تلفنی با یک شرکت


یک مرد ژاپنی ۷۱ ساله و بازنشسته به دلیل برقراری ۲۴ هزار تماس به یک شرکت تلفنی برای شکایت از نقض قراردادش، بازداشت شد.

به گزارش سادس، پلیس توکیو اعلام کرد که هفته گذشته “اکیتوشی اوکاموتو” ۷۱ ساله را پس از برقراری صدها تماس تلفنی رایگان طی هشت روز با بخش خدمات مشتری اپراتور اصلی تلفن KDDI ژاپن بازداشت کرده است.

این در حالی است که ممکن است این آمار تنها بخشی از تماس‌های این مرد باشد، چرا که برخی از رسانه‌ها از هزاران تماس دیگر او با استفاده از تلفن‌های عمومی برای ابراز نارضایتی خود از این شرکت و توهین به کارمندان بخش خدمات مشتری خبر داده‌اند.

به گفته پلیس توکیو، “اوکاموتو” ضمن این تماس‌ها از اپراتور KDDI می‌خواسته که کارمندان این شرکت برای عذرخواهی به دلیل  نقض قراردادش نزد او بیایند. او هم‌چنین مرتباََ تماس‌های خود را بلافاصله پس از اتمام صحبت‌هایش قطع می‌کرده است.

سخنگوی پلیس جرم او را “اختلال متقلبانه در کسب و کار” اعلام کرده است.

ژاپن با شمار فزاینده‌ای از مشکلات اجتماعی ناشی از افزایش سریع جمعیت رو به پیری در این کشور مواجه است.

بنا بر گزارش پایگاه خبری فرانسه، رانندگان سالخورده اغلب باعث تصادفات رانندگی می‌شوند و اپراتورهای راه آهن از افزایش خشونت مسافران علیه کارکنان خود از مشتریان سالخورده خبر داده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کلوپ: مسی  بهترین بازیکنی است که دیده ام

چ آذر ۱۳ , ۱۳۹۸
سرمربی لیورپول تاکید کرد که مسی بهترین بازیکنی است که تا الان دیده و او شایسته کسب ششمین توپ طلایش بوده است. به گزارش سادس و به نقل از DPA، لیونل مسی در رقابت با کریستیانو رونالدو و فان دایک توانست توپ طلای ۲۰۱۹ را به خود اختصاص دهد. مهاجم […]