اهداء اعضاء بدن مامور وظیفه شناس پلیس پایتخت

گروهبانیکم “محمد رضایی ” روز جمعه حین ماموریت بر اثر تصادف با یک دستگاه خودرو پراید در بزرگراه آیت الله سعیدی به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان ناجا علی رغم تلاش پزشکان دچار مرگ مغزی و با رضایت خانواده معزز این مامور سرافراز ، اعضای بدن وی نیز به بیماران نیازمند اهداء شد.

به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، ساعت ۱۲:۱۵ جمعه ۲۷ فروردین عوامل گشت انتظامی کلانتری ۱۵۳شهرک ولیعصر حین گشت زنی در بزرگراه آیت الله سعیدی به یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش مظنون شده و جهت بررسی اولیه موتور سیکلت را متوقف کردند؛ در همین حین راکب که یکی از اراذل و اوباش محله ابوذر تهران بود پا به فرار گذاشت ولی ترک نشین آن دستگیر شد.

با فرار متهم، گروهبانیکم “محمد رضایی” با پای پیاده حدود یک کیلومتر به تعقیب این شرور متواری پرداخت تا اینکه پس از دقایقی تعقیب و گریز،یک دستگاه خودرو پراید که با سرعت زیاد در حال تردد بود با او برخورد کرده و متاسفانه این مامور وظیفه شناس به شدت زخمی شد.

به دنبال مجروحیت این مامور متعهد، پیکر غرق به خون وی بلافاصله به بیمارستان منتقل که در نهایت علی رغم تلاش تیم پزشکی متاسفانه این مامور فداکار شب شنبه بر اثر شدت جراحت وارده مرگ مغزی شد.

پس از اعلام مرگ مغزی ،خانواده معزز این دلاور عرصه نظم و امنیت، رضایت دادند تا اعضای بدن وی به سایر بیماران نیازمند اهداء شود.

گفتنی است،پیکر پاک و مطهر این مامور فداکار پلیس پایتخت صبح امروز از مقابل کلانتری ۱۵۳شهرک ولیعصر تشییع و در زادگاهش شهرستان رباط کریم به خاک سپرده شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *