پلیس بر سر امنیت مردم مماشات نخواهد کرد

سخنگوی نیروی انتظامی با دروغ دانستن شایعه کشته شدن تعدادی از کول‌بران گفت: پلیس بر سر امنیت مردم مماشات نخواهد کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سعید «منتظرالمهدی» با اشاره جوسازی رسانه‎های غربی مبنی بر کشته شدن تعدادی از کول‌بران در مرزهای غربی کشور در سال ۹۴ به خبرنگار ما گفت: شایعه کشته شدن تعدادی از کول‌بران، در مرزهای غربی کشور، از سوی رسانه‌های خارجی دروغی بیش نیست.

وی بیان کرد: این اخبار دروغ در حالی منتشر شده است که تلاش‌های انجام گرفته در خصوص ساماندهی کول‌بران در مسیرها و چارچوب‌های قانونی(عکس مورد اشاره) نشان از توجه نظام به محرومان و مقتضیات جامعه دارد.

سخنگوی ناجا ادامه داد: بی‌شک تعمد رسانه‌های خارجی در معرفی قاچاقچیانی که با عنوان مجعول کول‌بر، مخفیانه و شبانه سعی به ورود در کشور دارند، حکایت از خواست این رسانه‌ها در تضعیف حریم مرزهای ایران و امکان ورود افرادی دارد که با مقاصد گوناگون و فارغ از ترویج اقتصاد غیررسمی و سودهای کلان، به دنبال ورود سلاح، مواد منفجره و مواد مخدر در اشکال مختلف و همچنین خدشه‌دار نمودن امنیت مثال زدنی کشور عزیزمان ایران هستند.

سردار منتظرالمهدی گفت: بی‌شک، پلیس نسبت به ورود مخفیانه و غیرقانونی هر فرد و شکستن حریم امن مرزهای کشور برخوردی قاطعانه خواهد داشت و بر سر جان و امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *