شانس استقلال برای قهرمانی کمتر از پرسپولیس است

به گزارش سادس:

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که کار این تیم برای قهرمانی سخت‌تر از پرسپولیس است.

به گزارش مشرق، حمید بابازاده در خصوص وضعیت فعلی استقلال و نتایج خوب این تیم در هفته‌های اخیر اظهار داشت: استقلال برای فصل جدید دچار تغییرات زیادی شد و قبلاً هم گفته بودم که تیم ما نیاز به زمان دارد. خوشبختانه شرایط بازیکنان از لحاظ بدنی و روحی بهتر شده است و تلاش مجموعه استقلال این است که برای قهرمانی مبارزه کنیم. استقلال تیم جوان و باانگیزه‌ای دارد و این تیم می‌تواند چند سال حرف اول را در فوتبال ایران بزند.

وی در ادامه درباره اینکه برخی شانس پرسپولیس و تراکتورسازی را برای قهرمانی بیشتر می‌دانند، گفت: هر تیمی شرایط خاص خودش را دارد، ولی برای تیمی که دچار پوست‌اندازی شده است باید زمان را در نظر بگیریم و معتقدم نباید استقلال را تحت فشار قرار داد. اگر پرسپولیس الان شرایط خوبی دارد به‌خاطر این است که با تغییرات کمی مواجه شده است. پرسپولیسی‌ها نزدیک به دو سال است که در کنار یکدیگر هستند. با این حال استقلال هم خودش را خیلی زود پیدا کرد.

بابازاده همچنین تصریح کرد: مطمئناً تیم ما هم مدعی جدی قهرمانی است، ولی کار ما برای قهرمان شدن سخت‌تر از پرسپولیس است، چون تیم فعلی آنها مدت زمان نسبتاً زیادی است که در کنار هم بازی می‌کنند. ما برای هماهنگ شدن امتیازهای زیادی از دست دادیم و باید این امتیازها را جبران کنیم.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال در خصوص شرایط سیدمهدی رحمتی و رسیدن او به دوران اوج گفت: رحمتی در ابتدای لیگ هم شرایط خوبی داشت و روزبه‌روز بهتر شد. خوشبختانه بازیکنان از هر لحاظ وضعیت خوبی دارند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *