سارقان مسافرنما با ۲۰ فقره سرقت در ساری دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شناسایی و دستگیری سارقان مسافرنما با ۲۰ فقره سرقت از خودروهای مسافربر عمومی و شخصی خبر داد.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ “زیدالله کاظمی” با اعلام این خبر افزود: در پی مراجعه و شکایت راننده خودرو مسافربری بین شهری، مبنی بر زورگیری و سرقت از سوی افرادی ناشناس، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۵ امام رضا (ع) این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند،دو جوان در پوشش مسافر پس از سوار شدن در خودروهای مسافربری عمومی و شخصی، با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری و سرقت اموال رانندگان می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، خاطر نشان کرد: ماموران با دریافت این اطلاعات و انجام اقدامات ویژه پلیسی، دو متهم به زورگیری وسرقت به نام های” آرمین- الف ” و” صابر- آ” از سارقان سابقه دار را شناسایی کردند.

سرهنگ کاظمی،افزود: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، این افراد را دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به بیش از ۲۰ فقره سرقت و زورگیری اقرار کردند.

سرهنگ کاظمی به رانندگان وسایل نقلیه عمومی و شخصی که در امر مسافربری فعالیت دارند، هشدار داد: از سوار کردن مسافرانی که با پیشنهاد مبالغ کرایه بالا و نامتعارف تقاضای رساندن آنها به مقصد به صورت دربستی در مسیرهای برون شهری را دارند، اجتناب کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *