اقدام هوشمندانه مأموران پلیس راه اردبیل در نجات جان پسر بچه ۶ ساله

رئیس پلیس راه استان گفت: با اقدام هوشمندانه مأموران گشت عملیاتی پلیس راه “پارس آباد–مشگین شهر” پسر بچه ۶ ساله ای از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “حجت فتاحی”  اظهار داشت: روز گذشته مأموران گشت عملیاتی پلیس راه “پارس آباد–مشگین شهر” هنگام انجام مأموریت و تأمین امنیت ترافیکی در حوالی روستای “آقا محمد بیگلو” به پسر بچه ای که گریه کنان از مدرسه خارج و به سمت لاین مخالف جاده می دوید برخورد کرده و وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه در این صحنه، یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سرعت سرسام آوری در حال نزدیک شدن به این پسربچه بود، افزود: مأموران پلیس راه در یک اقدام هوشمندانه و با انسداد مقطعی جاده توانستند این پسربچه که بدون رعایت جوانب احتیاط قصد عبور از عرض جاده داشت را از مرگ حتمی نجات دهند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل در خاتمه بر ضرورت تداوم برگزاری کلاس های آموزشی ویژه ساکنان حاشیه جاده های روستایی با هدف ارتقاء ایمنی عبور و مرور و پیشگیری از حوادث رانندگی تأکید کرد و گفت: این موضوع در مجموعه پلیس راه با جدیت و با همکاری و همفکری دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها پیگیری می شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *