نیروی انتظامی پایگاه قوی جمهوری اسلامی ایران است

مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه ناجا پایگاه قوی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: ناجا به عنوان نوک پیکان امنیت کشور مورد توجه مقام معظم رهبری، مسئولان نظام و مردم است.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، “محمدتقی ایرانی” در دیدار فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و سه هزار شهید استان، برگزاری این کنگره را نقطه عطفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و از فعالیت گسترده نیروی انتظامی در تدوین، هماهنگی و تامین نظم و امنیت این کنگره تقدیر و تشکر کرد.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه ناجا پایگاه قوی جمهوری اسلامی ایران است، بیان داشت: نیروی انتظامی به عنوان نوک پیکان امنیت کشور مورد توجه مقام معظم رهبری، مسئولان نظام و مردم است.

وی با اشاره به امنیت خراسان شمالی، افزود: این استان علیرغم داشتن مرز مشترک و حضور قومیت ها و اقلیت های مذهبی مختلف، به برکت خون شهدا و ایثارگران، تدابیر مسئولان، تلاش های نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی، نظم و امنیت مثال زدنی دارد.

مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه نیروی انتظامی استان شبانه روز به مردم خدمت می کند، خاطرنشان کرد: تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی باید در اختیار استان باشد تا این امنیت مطلوب همچنان پایدار و برقرار بماند.

ایرانی با بیان اینکه فرمانده انتظامی خراسان شمالی، فردی اخلاق مدار و مقرراتی هستند، تصریح کرد: همه ما باید به عنوان یک مجموعه در استان به وظایف قانونی و شرعی خود عمل کنیم که عمل به این تعامل سبب آرامش و آسایش مردم این سرزمین خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی متدین و ولایتمدار زیر نظر فرماندهی معظم کل قوا از امتیازات جمهوری اسلامی ایران است، افزود: این ویژگی را پلیس سایر کشورها ندارند چرا که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ولایت سرچشمه می گیرد.

مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی با اشاره به رعایت چارچوب امنیت و تعابیر امنیتی در کشور، گفت: لطف خداوند و عنایت الهی، بزرگترین تکیه گاه نیروی انتظامی بوده و مایه پیروزی ما در این سالها و دوران دفاع مقدس، تقوا و ایمانی است که نیروهای نظامی و انتظامی به خداوند و دین اسلام دارند.

ایرانی با اعلام آمادگی برای کمک به تقویت نیروی انتظامی و ایجاد این پایگاه قوی ،خاطرنشان کرد: امروز شاهد ناامنی در کشورهای همسایه و حتی اروپا هستیم اما ایران ،محل امنیت و آرامش نه تنها در خاورمیانه بلکه در کل دنیا است.

سردار”علیرضا مظاهری” فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار با ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم، گفت: امروز یکی از مقولاتی که بسیار حائز اهمیت بوده و همه تحلیل گران داخلی و خارجی روی آن تاکید زیادی دارند بحث امنیت در ایران است.

وی با بیان اینکه به فرمایش مقام معظم رهبری در دنیای آشوب امروزی، ایران از یک حصار امنیتی مطلوبی برخوردار است، افزود: فرماندهی معظم کل قوا در دیدار فرماندهان انتظامی در هفته ناجا، امنیت را یکی از ارکان مهم نظام اسلامی و ناجا را نیز رکن اصلی برقراری امنیت بیان کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امنیت امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا، ایثارگران و صبر و مقاومت خانواده این عزیزان است، بیان داشت: امنیت مطلوب خراسان شمالی با همراهی و همدلی همه مسئولان، دستگاه های امنیتی، نیروهای مسلح و مردم شهیدپرور استان به دست آمده است.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به جایگاه مطلوب نیروی انتظامی نزد مسئولان و مردم، تاکید کرد: کارکنان ناجا باید با توجه به حمایت گسترده مردم، مسئولان و مقام معظم رهبری بیش از گذشته خود را وقف خدمت کنند.

سردار مظاهری با تشریح عملکرد شش ماهه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی، خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی خوشبختانه سرقت های مسلحانه و سرقت بانک ها و طلافروشی ها در این مدت به صفر رسیده و جرایم مهم نیز ۱۰ درصد در استان کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه مردم با یک احساس امنیت مطلوب به کار خود مشغول هستند در سایه حمایت همه جانبه مردم و مسئولان و شورای تامین اتفاق افتاده است، یادآور شد: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان انتظامی تاکید داشتند که همه مردم، مسئولان و دستگاه ها موظفند به نیروی انتظامی کمک کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی در پایان با اشاره به تعامل و ارتباط خوب بین ناجا و سایر سازمان ها، افزود: امنیت مطلوب داخل شهرها و همچنین مرز استان را نتیجه تعامل و حمایت های خوب فرمانداران شهرستان ها با نیروی انتظامی دانست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *