جاساز بیش از یک میلیون و ۸۰۰هزار نخ سیگار قاچاق در بار علوفه

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف تعداد یک میلیون و ۸۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق که زیر بار علوفه یک کامیون بنز جاساز شده بود خبر داد .

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “حسن یاردوستی” گفت:ماموران انتظامی شهرستان اصفهان پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی قصد دارد یک محموله سیگار قاچاق را از شمال غرب کشور به این استان وارد کند پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود:ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به یکی از ورودی های استان اصفهان اعزام و کامیون فرد قاچاقچی را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو که حامل بار قانونی علوفه بود تعداد یک میلیون و ۸۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق که زیر بار جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ یاردوستی با اشاره به اینکه در این عملیات سه قاچاقچی دستگیر شدند اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و هر سه متهم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان ارزش این محموله کشف شده را ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و از شهروندان خواست : در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با ۱۱۰ ، پلیس را در برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *