کالدرون: ۲ اشتباه داشتیم، ۲ گل خوردیم/ از باشگاه ۲ بازیکن را خواسته‌ام


کالدرون

کالدرون می‌گوید به خاطر اشتباهات خط دفاعی تیمش مقابل سایپا شکست خوردند.

به گزارش سادس، گابریل کالدرون بعد از شکست تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: دو اشتباه در خط دفاعی داشتیم و دو گل دریافت کردیم. به طور کلی سعی کردم از بازیکنان جوان بهره ببرم. این نقشه را در ادامه راهم انجام خواهم داد. این بازی برای ما مهم بود چرا که در ترکیه بازی دوستانه نداشتیم و باید از این بازی‌ها استفاده کنیم. در این مسابقات است که می‌توانم بازیکنانم را بشناسم.

سرمربی پرسپولیس درباره اختلافات موجود میان او و محسن خلیلی در اردوی ترکیه و ناراحتی از انجام نشدن بازی تدارکاتی گفت: من هیچ مشکلی با خلیلی نداشتم. واقعیت این است که ما نتوانستیم آن طور که باید بازی کنیم. اما این موضوع تمام شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا دو، سه بازیکن فرانسوی و آرژانتینی مد نظر او هستند، اظهار کرد: دو گزینه در این زمینه داریم که آفریقایی و برزیلی هستند و من این دو بازیکن را درخواست کردم.

کالدرون درباره کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح گفت: جدایی این دو بازیکن تصمیم خودم بود. به هر جهت قوانینی وجود دارد که دست و پای ما را می‌بندد و محدودیت‌هایی برای جذب بازیکن داریم. از طرفی دیگر مدافع تیم ملی و امیری به ما ملحق شدند و برای جذب سایر بازیکنان باید جا باز می‌کردیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که کدام بازیکن از لیست این تیم خارج خواهد شد، گفت: من ابتدا باید با بازیکن مورد نظر صحبت کنم. از طرفی هنوز مهاجم جدید به تیم ملی اضافه نشده است.

وی درباره رضایت از بازیکنان تیمش در این دیدار تاکید کرد: امروز تیم اصلی را به میدان نفرستادم اما باید تمام بازیکنان تیم را بررسی کنم. پرسپولیس تیم قهرمان لیگ برتر است و ما سعی می‌کنیم این مسیر را ادامه دهیم و همیشه ببریم.

کالدرون در واکنش به این سوال که آیا بعد از این بازی تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد کرد، اظهار کرد: روز جمعه تیم اصلی ما بازی خواهد کرد. اجازه دهید تیم خودم را بررسی کنم. شما هم به شناخت خوبی می‌رسید. بعضی از بازیکنان در سطح ما هستند اما برخی این طور نیستند.

سرمربی پرسپولیس درباره این که او دنبال جذب مهاجم است اما علیپور و بیرانوند به دنبال جدایی هستند، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم.

او درباره اینکه با جدایی بیرانوند موافقت می‌کند یا نه، تاکید کرد: بیرانودن بهترین دروازه‌بان آسیاست. طبیعی است که او را بخواهم. این سوال را از خود او بپرسید.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز انتخابات شورایاری از 8 صبح فردا/ استقرار ۷۰۰۰ صندوق «رای الکترونیکی»

پ مرداد ۳ , ۱۳۹۸
دبیر ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌های شهر تهران از استقرار ۷۰۰۰ صندوق رای تمام الکترونیک در شعب اخذ رای خبر داد. سیدحمید طهایی در گفت‌وگو با سادس، در مورد آخرین وضعیت انتخابات شورایاری‌ها گفت: روز جمعه (فردا) پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در ۳۵۲ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود و تعداد ۷۰۰۰ صندوق […]