دست رد مامور وظیفه شناس پلیس بر رشوه یک میلیاردی

دست رد مامور وظیفه شناس پلیس بر رشوه یک میلیاردیگروه استان ها- خراسان شمالی – فرمانده انتظامی استان از صحت عمل سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شیروان و رد رشوه یک میلیارد ریالی خبر داد.

  سردار “علیرضا مظاهری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر افزود: در پی دستگیری شخصی ، متهم به حمل مواد مخدر در بیست و دوم مهرماه امسال، توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شیروان، مقدار ۴۴ گرم کراک از وی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم در زمینه قاچاق موادمخدر سنتی و صنعتی در تهران فعالیت داشته، بیان داشت: پس از تحقیقات اولیه از متهم، پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شیروان ارجاع و وی روانه زندان شد.

سردار مظاهری در ادامه گفت: پس از دستگیری این قاچاقچی، برادر وی طی تماس های مکرر با سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان، رشوه یک میلیارد ریالی را برای دخالت در پرونده پیشنهاد کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: این مامور وظیفه شناس طی هماهنگی با فرمانده انتظامی شیروان و رده های نظارتی، با تشکیل اکیپی از ماموران به محل تحویل پول در یکی از خیابان های فرعی این شهرستان اعزام شدند.

سردار مظاهری همچنین بیان داشت: با حضور سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شیروان در محل قرار، برادر متهم با یک دستگاه خودروی پراید در محل حاضر و یک کیسه زردرنگ پلاستیکی حاوی یک میلیارد ریال معادل ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد را به عنوان رشوه تحویل داد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم طی عملیات پلیسی، حین پرداخت رشوه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شیروان منتقل و مراتب صورتجلسه شد.


انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران


مشاهده خبر ارسال شده بعد

لینک منبع

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *