اقدام زشت و هولناک پسر جوان با زن مطلقه در خودرو / زن جوان یکی از مدلینگ‌های اردبیل بود

دادستان اردبیل با بیان اینکه رسیدگی به پرونده قتل یک زن ومردجوان که شامگاه شنبه در ورودی شهرستان نمین کشته شدند در حال بررسی است گفت:هنوز مشخص نیست این ماجرا خودکشی است یا دیگرکشی.
به گزارش سادس به نقل از حوادث”جام نیـوز”، «ناصر عتباتی» اظهارداشت: «جزئیات این قتل در حال بررسی است.

به همین خاطر رسانه‌ها باید تا اعلام نتایج نهایی منتظر باشند و از هرگونه شایعه‌پراکنی خودداری کنند. در این جنایت هولناک که ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه شنبه ۲۴ مهر، در حوالی میدان جانبازان رخ داد زن جوانی با شلیک دوگلوله ازپا درآمد ومرد جوان پس از این جنایت با شلیک گلوله‌ای به زندگی خود در خودرو پژو۴۰۵ پایان داد.

ازسوی دیگر برخی شواهد نشان می‌دهد زن جوانی که دراین ماجرا کشته شد یکی از مدلینگ‌های اردبیل بوده که چندی قبل صفحه وی در اینستاگرام با دستور قضایی مسدود شده بود. وی متولد سال ۱۳۷۵، دارای یک فرزند و مطلقه بوده است.پسرجوانی هم که عامل قتل دخترجوان وشلیک به خودش بود متولد ۱۳۷۱ و مجرد بوده است.

این درحالی است که گفته شده پسروزن جوان ازمدتی قبل باهم آشنا شده وتصمیم به ازدواج داشتند که به خاطراختلاف‌های شدید میان آنها، این فاجعه هولناک رقم خورد. شب حادثه، سرنشینان این خودرو پس از توقف در کنار خیابان با یکدیگرمشاجره لفظی پیدا کردند وناگهان مرد جوان با شلیک گلوله ابتدا زن همراهش را به قتل رسانده و سپس با شلیک گلوله‌ای به سرش خودکشی کرد. درحال حاضر تحقیقات برای کشف زوایای پنهان این جنایت مرموز ادامه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *