ناجا با اقتدار در مقابل مخلان نظم و امنیت می ایستد

فرمانده نیروی انتظامی، ضمن قدردانی از شجاعت مرزداران و مرزنشینان سیستان و بلوچستان در تأمین و تثبیت امنیت مرزهای جنوب شرق کشور،گفت: امروز به برکت خون پاک شهدا و پیروی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، انسجام بین مردم، مسئولان، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مثال زدنی است.

به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس،  سردار “حسین اشتری” به اتفاق هیئت همراه خود ضمن حضور در ستاد مرزبانی سیستان و بلوچستان در فضایی صمیمی با ریش سفیدان، معتمدین و سران طوایف استان دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده ناجا در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مردم خونگرم و نجیب استان سیستان و بلوچستان، به تشریح مقاصد شوم استکبار جهانی و برخی کشورهای عربی در منطقه پرداخت و گفت: امروز دشمن با ایجاد اختلاف بین اقوام و مذاهب مختلف قصد دارد تا این اتحاد و همدلی میان مسلمانان را خدشه دار کند، که لازم است همه ما در برابر این توطئه هوشیار باشیم.

وی با تاکید بر اینکه علماء جهان اسلام اعم از تشیع و تسنن باید افشاگری کنند، تصریح کرد: گروه‌های سلفی و تکفیری در اصل مسلمان نیستند، مسلمان واقعی اجازه ندارد مسلمانان دیگر را به بهانه‌های واهی به قتل برساند و با این عمل، دین اسلام که دین رأفت و مهربانی است را دینی خشن معرفی کند.

سردار اشتری در ادامه ضمن قدردانی از شجاعت مرزداران و مرزنشینان سیستان و بلوچستان در تأمین و تثبیت امنیت مرزهای جنوب شرق کشور،گفت: امروز به برکت خون پاک شهدا و پیروی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، انسجام بین مردم، مسئولان، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مثال زدنی است؛ بحمد الله ثمره آن به خوبی در اقتدار، عزت و امنیت کشور قابل مشاهده است.

فرمانده ناجا با اشاره به شیطنت اشرار، گروهک‌های ضدانقلاب و برخی مزدوران وابسته به استکبار جهانی در طول چند سال گذشته ،خاطرنشان کرد: باید قدردان رزمندگان، مرزداران و شما مرزنشینان عزیز باشیم؛ امنیت کنونی حاصل مشارکت و تعامل میان همه مردم و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء امنیت در جای جای کشور عزیزمان باشیم.

رئیس پلیس کشور با ابراز رضایت از شاخص‌های امنیتی حاکم در جنوب شرق کشور، گفت: در گزارشی که فرماندهان انتظامی و مرزبانی بیان داشتند سیستان و بلوچستان در حال حاضر با توجه به گستردگی استان و کمبود فرصت‌های شغلی، در بهترین وضعیت امنیتی قرار دارد و درصد پایین آمار جرائم و تخلفات در این استان نسبت به اکثر استان‌های دیگر، بیانگر این ادعاست.

سردار اشتری ضمن تأکید بر اهمیت خدمتگزاری به مردم شریف سیستان و بلوچستان، خدمت به مردم را بالاترین عبادت برشمرد و گفت: مهمترین هدف ما خدمتگزاری به مردم و تأمین امنیت است، پیرو فرمایش مقام  معظم رهبری، نیروی انتظامی با اقتدار و قاطعیت در مقابل ضد ولایت و مخلان نظم و امنیت می ایستد و همواره خود را ملجأ و پناهگاه مظلومان و مستضعفان می‌داند.

گفتنی است، در پایان این مراسم پس از سخنرانی “محمد بولیده‌ای” به عنوان نماینده مرزنشینان و خانواده شهدای استان، از معتمدان و تنی چند از خانواده معزز شهدا و ایثارگران تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار سردار سرتیپ دوم پاسدار “رهام بخش حبیبی “ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان، در گزارشی به تشریح اهم اقدامات، برنامه‌ها و اهداف مرزبانی سیستان و بلوچستان پرداخت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *