ناجا با اقتدار در مقابل مخلان نظم و امنيت مي ايستد

فرمانده نيروي انتظامي، ضمن قدرداني از شجاعت مرزداران و مرزنشينان سيستان و بلوچستان در تأمين و تثبيت امنيت مرزهاي جنوب شرق كشور،گفت: امروز به بركت خون پاك شهدا و پيروي از منويات و رهنمودهاي مقام معظم رهبري، انسجام بين مردم، مسئولان، نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي مثال زدني است.

به گزارش سادس به نقل از  پايگاه خبري پليس،  سردار “حسين اشتري” به اتفاق هيئت همراه خود ضمن حضور در ستاد مرزباني سيستان و بلوچستان در فضايي صميمي با ريش سفيدان، معتمدين و سران طوايف استان ديدار و گفت و گو کرد.

فرمانده ناجا در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از حضور در ميان مردم خونگرم و نجيب استان سيستان و بلوچستان، به تشريح مقاصد شوم استكبار جهاني و برخي كشورهاي عربي در منطقه پرداخت و گفت: امروز دشمن با ايجاد اختلاف بين اقوام و مذاهب مختلف قصد دارد تا اين اتحاد و همدلي ميان مسلمانان را خدشه دار کند، كه لازم است همه ما در برابر اين توطئه هوشيار باشيم.

وي با تاکيد بر اينکه علماء جهان اسلام اعم از تشيع و تسنن بايد افشاگري كنند، تصريح کرد: گروه‌هاي سلفي و تكفيري در اصل مسلمان نيستند، مسلمان واقعي اجازه ندارد مسلمانان ديگر را به بهانه‌هاي واهي به قتل برساند و با اين عمل، دين اسلام كه دين رأفت و مهرباني است را ديني خشن معرفي کند.

سردار اشتري در ادامه ضمن قدرداني از شجاعت مرزداران و مرزنشينان سيستان و بلوچستان در تأمين و تثبيت امنيت مرزهاي جنوب شرق كشور،گفت: امروز به بركت خون پاك شهدا و پيروي از منويات و رهنمودهاي مقام معظم رهبري، انسجام بين مردم، مسئولان، نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي مثال زدني است؛ بحمد الله ثمره آن به خوبي در اقتدار، عزت و امنيت كشور قابل مشاهده است.

فرمانده ناجا با اشاره به شيطنت اشرار، گروهك‌هاي ضدانقلاب و برخي مزدوران وابسته به استكبار جهاني در طول چند سال گذشته ،خاطرنشان كرد: بايد قدردان رزمندگان، مرزداران و شما مرزنشينان عزيز باشيم؛ امنيت كنوني حاصل مشاركت و تعامل ميان همه مردم و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است و اميدواريم روز به روز شاهد ارتقاء امنيت در جاي جاي كشور عزيزمان باشيم.

رئيس پليس كشور با ابراز رضايت از شاخص‌هاي امنيتي حاكم در جنوب شرق كشور، گفت: در گزارشي كه فرماندهان انتظامي و مرزباني بيان داشتند سيستان و بلوچستان در حال حاضر با توجه به گستردگي استان و كمبود فرصت‌هاي شغلي، در بهترين وضعيت امنيتي قرار دارد و درصد پايين آمار جرائم و تخلفات در اين استان نسبت به اكثر استان‌هاي ديگر، بيانگر اين ادعاست.

سردار اشتري ضمن تأكيد بر اهميت خدمتگزاري به مردم شريف سيستان و بلوچستان، خدمت به مردم را بالاترين عبادت برشمرد و گفت: مهمترين هدف ما خدمتگزاري به مردم و تأمين امنيت است، پيرو فرمايش مقام  معظم رهبري، نيروي انتظامي با اقتدار و قاطعيت در مقابل ضد ولايت و مخلان نظم و امنيت مي ايستد و همواره خود را ملجأ و پناهگاه مظلومان و مستضعفان مي‌داند.

گفتني است، در پايان اين مراسم پس از سخنراني “محمد بوليده‌اي” به عنوان نماينده مرزنشينان و خانواده شهداي استان، از معتمدان و تني چند از خانواده معزز شهدا و ايثارگران تجليل به عمل آمد.

لازم به ذكر است در ابتداي اين ديدار سردار سرتيپ دوم پاسدار “رهام بخش حبيبي “ضمن عرض خيرمقدم به ميهمانان، در گزارشي به تشريح اهم اقدامات، برنامه‌ها و اهداف مرزباني سيستان و بلوچستان پرداخت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *