اعتراف زندانی فراری به ۳۰۰ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری یک زندانی فراری در محدوده خانی آباد نو، گفت: این متهم پس از دستگیری به ۳۱۴ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو نیز اعتراف کرده است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” بستو “با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای و سابقه دار که از زندان متواری شده بود، گفت: در راستای اجرای تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، مبنی بر ارتقای امنیت اجتماعی با اجرای طرح محله محور برای پیشگیری از سرقت های خشن و زورگیری در محدوده محله خانی آباد نو، تیمی متشکل از ماموران تجسس و پیشگیری این کلانتری به صورت نامحسوس در نقاط جرم خیز محله مذکور فعال شدند.
وی افزود:با توجه به انجام سرقت های متعدد و زورگیری در منطقه توسط یک موتورسوار، ماموران این یگان با استفاده از شگردهای پلیسی ، فرد مورد نظر را که با پلاک مخدوش و چهره پوشانده شده به بهانه پرسیدن آدرس با تهدید سلاح سرد قصد زورگیری داشت را محاصره کردند.
سرهنگ بستو ادامه داد:متهم در بازجویی های انجام شده اعتراف کرد که در حال حاضر از زندان مرخصی گرفته و پس از اتمام مرخصی به زندان مراجعه نکرده است.
وی تصریح کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که آخرین سابقه وی سرقت لوازم خودرو بوده که در بازجویی های تکمیلی به ۳۱۴ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرده است.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: پس از شناسایی مالباختگان تعدادی از آنها با طرح شکایت به کلانتری مراجعه کردند ؛ به این ترتیب پرونده تشکیل شده در کلانتری به همراه متهم به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد تا تحقیقات تکمیلی در این خصوص انجام شود./
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *