۲۰۰ میلیون ریال رشوه برای برنج های قاچاق

فرمانده انتظامی استان از رد رشوه ۲۰۰ میلیون ریالی باند قاچاق ۴۷ تن و ۴۰ کیلو برنج به ارزش دو میلیارد و ۶۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال توسط مأموران آگاهی و حفاظت اطلاعات استان در یاسوج خبر داد.

به گزارش سادس  به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “غلامعباس غلامزاده” اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال محموله های قاچاق از بنادر جنوبی به کلان شهرها، مأموران پلیس آگاهی با همکاری مأموران حفاظت اطلاعات استان تحقیقات خود را برای شناسایی خودروهای حامل آغاز کردند.

وی افزود: مأموران با انجام تور ایست و بازرسی در محور شیراز – یاسوج دو دستگاه کامیون کشنده را متوقف که در بازرسی از آنها ۴۷ تن و ۴۰ کیلو برنج فاقد اسناد مثبت گمرکی کشف کردند.

غلامزاده، ارزش این محموله قاچاق را دو میلیارد و ۶۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال اعلام و تصریح کرد: یک دستگاه خودروی بژو ۴۰۵ که این محموله ها را اسکورت می کرد برای چشم پوشی مأموران و فرار از قانون با مراجعه به مأموران مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال رشوه به آنها پیشنهاد داد که مأموران ضمن رد رشوه موضوع را صورت جلسه کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به رانندگان کامیون ها و پژو دستگیر، گفت: پس از انتقال خودروها به پارکینگ، برنج های قاچاق به اداره گمرک استان تحویل داده شدند.

غلامزاده با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند، خاطر نشان کرد: برنج ها قاچاق در یکی از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به مقصد یکی از استان های مرکزی حمل می شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *