واژگونی پراید یک کشته و ۳ مجروح برجای گذاشت

واژگونی سواری پراید در محور “تربت حیدریه – مشهد” یک کشته و سه مجروح برجای گذاشت.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “سیدابوالقاسم حیدری مقدم” فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه  در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۲۳ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف فوتی در محور تربت حیدریه به مشهد محدوده روستای “سرهنگ” بلافاصله تیمی از مأموران پاسگاه انتظامی این حوزه استحفاظی به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های ماموران پاسگاه انتظامی “سرهنگ” مشخص شد، یک دستگاه سواری پراید با چهار نفر سرنشین از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ حیدری مقدم ادامه داد: در این حادثه یک نفر به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده و دو سرنشین دیگر خودرو مصدوم و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان تربت حیدریه منتقل شدند.

وی خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت وقوع این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و خستگی و خواب آلودگی اعلام کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با ابراز تاسف از این سانحه از شهروندان خواست در ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت را در برنامه سفر خود لحاظ کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *