۸ سال دفاع مقدس اثبات گر وجود فرهنگ عاشورایی در ایران بود

جانشین مرزبانی ناجا گفت: ۸ سال دفاع مقدس اثبات کرد که فرهنگ عاشورایی در جامعه ایران زنده است.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “محمد کاظم تقوی” در مراسم صبحگاه ستاد مرزبانی ناجا با اشاره به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با مقام معظم رهبری در هفته ناجا و بیانات ایشان در این دیدار پر برکت، عنوان داشت : فرمانده معظم کل قوا از نیروی انتظامی به عنوان تامین کننده امنیت یاد کردند و این یک وظیفه بزرگ و پیش زمینه همه پیشرفت ها و اقدامات کشور است که ما باید در انجام این وظیفه مهم دقت کنیم.

وی لزوم افزایش آمادگی و به روز رسانی توانایی ها و شناخت و انجام درست وظایف را از دیگر تاکیدات مقام معظم رهبری در این دیدار برشمرد و افزود: باید با انگیزه بالا در جهت تحقق رهنمود های ایشان و ارتقاء امنیت تلاش کنیم .

جانشین مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه امروز در تقویم به نام روز تربیت بدنی نامگذاری شده است، بر توجه به افزایش آمادگی جسمانی تاکید کرد و گفت : یکی از شرایط تحقق فرمان مقام معظم رهبری، آمادگی جسمانی است؛ آمادگی جسمانی برای یک نیروی نظامی در کنار آمادگی روحی لازم و مکمل یکدیگر است.

سردار تقوی، انهدام یک گروه تروریستی ۱۲ نفره توسط سپاه و برگزاری خوب مراسم عزاداری دهه اول محرم را یاد آور شد و تصریح کرد: دشمنان بسیار تلاش کردند که با ورود عناصر خرابکار به امنیت این مراسم بزرگ لطمه بزنند اما به لطف پروردگار و با تلاش همه دستگاه های امنیتی و انتظامی کشور از رسیدن به این هدف شوم بازماندند.

این مقام مسئول در مرزبانی کشور در پایان با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس مصداق صبر و بردباری ای بود که امام حسین (ع) در حرکت عظیم خود در عاشورا به ما آموخت، گفت: این سالها به ما اثبات کرد که فرهنگ عاشورایی در جامعه ایران زنده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *