دستگیری سارق حرفه‌ای منازل با ۴۰ فقره سرقت در کردکوی

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۴۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان ” با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان کردکوی، تیمی ویژه از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران در بررسی صحنه‌های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به یک سارق حرفه‌ای سابقه‌دار در شهرستان کردکوی مشکوک و وی را تحت نظر قرار دادند.

سردار جاویدان اظهار داشت: پس از تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان از دست داشتن این فرد در سرقت‌ها، با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود:در تحقیقات تکمیلی به عمل آمده، متهم به ۴۰ فقره انواع سرقت از قبیل سرقت منزل، موتورسیکلت، اماکن دولتی و خصوصی، قطعات داخل خودرو، اعتراف کرد که با تلاش ماموران از تمامی صحنه‌های سرقت باز سازی صحنه انجام گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی برای متهم به شهروندان توصیه کرد: مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت را به عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *