راه تهاتر شرکت‌های زیان‌ده به صندوق‌ها برای همیشه بسته شود


سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه هنوز راه برای واگذاری در ازای بدهی‌ها باز است گفت: این امکان هست که باز هم شرکت های زیان ده را در قبال بدهی ها به ما بدهند. درخواست می‌کنم راه آن برای همیشه بسته شود.

به گزارش سادس، محمدحسن زدا در نشست مقدماتی جلسه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی که در طبقه دهم وزارت رفاه برگزار شد با اشاره به طرح ضوابط و مقررات سرمایه گذاری در صندوق های بازنشستگی که در دستورکار این جلسه قرار دارد گفت: باید به این نکته توجه داشته باشیم که اکثر شرکت های واگذار شده به صندوق ها از سوی دولت ، زیان‌ده و ورشکسته بودند.

وی افزود: وقتی یک شرکت ورشکسته را به صندوق به ازای بدهی اش می‌دهیم چه توقعی داریم؟

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه هنوز راه برای این واگذاری در ازای تادیه بدهی ها باز است و این امکان وجود دارد گفت: این امکان هست که باز هم شرکت های زیان ده را در قبال بدهی ها به ما بدهند. درخواست می‌کنم راه آن برای همیشه بسته شود.

ادامه دارد

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آزادکاران پنج شنبه راهی سرزمین یخی روسیه می‌شوند

ی اسفند ۱۹ , ۱۳۹۷
تیم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران روز پنج شنبه هفته جاری برای حضور در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد عازم کشور روسیه می‌شود. به گزارش سادس، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد سال ۲۰۱۹ میلادی با حضور ۸ تیم برتر دنیا در دو گروه ۴ تیمی روزهای ۲۵ و ۲۶ […]