برف و یخبندان به انگلیس می‌رسد


سازمان هواشناسی انگلیس در اطلاعیه‌ای نسبت به بارش برف سنگین و یخبندان از امروز (جمعه) در بسیاری از مناطق این کشور از جمله لندن و نواحی جنوب شرقی هشدار داده است.

به گزارش سادس، کارشناسان این سازمان با پیش‌بینی خطر کولاک و سرمای شدید در این نواحی هشدار داده‌اند که این شرایط جوی می‌تواند تلفات و خسارات جدی در پی داشته باشد.

این سازمان همچنین از احتمال تأخیر در سفرها از جمله لغو برنامه حرکت برخی قطارها در ساعات اولیه روز، قطعی برق در برخی نواحی روستایی و حتی اختلال در خطوط تلفن همراه خبر داده است.

نیروهای پلیس در سرتاسر این کشور به رانندگان نسبت به لزوم رعایت تمام نکات ایمنی و احتیاط‌های لازم در صورت نیاز به انجام سفرهای ضروری هشدار داده‌اند.

به نوشته روزنامه گاردین، همچنین حمل و نقل و جابه‌جایی مسافران در شهر لندن با احتیاط‌های لازم صورت می‌گیرد. به گفته کارشناسان این شرایط آب و هوایی در عین حال لغو برخی از پروازها را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاج: قرار نبود صحبت‌های کی‌روش پخش شود

ج بهمن ۱۲ , ۱۳۹۷
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید مصاحبه کی‌روش از روی عصبانیت بوده و پس از رسیدن پول به اعضای تیم ملی، قرار نبوده که مصاحبه سرمربی پرتغالی منتشر شود. به گزارش سادس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره صحبت‌های کارلوس کی‌روش مبنی بر این‌که وزارت ورزش پول و پاداش بازیکنان و کادرفنی […]