پلیس برای تامین امنیت همسو با دستگاه های مرتبط است

فرمانده انتظامی استان گفت: حرکت پلیس برای تامین امنیت همسو با دستگاه های مرتبط است و تلاش می کنیم با هم افزایی مشترک، امنیت جامعه را ارتقاء دهیم.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسین رحیمی” در جمع معاونان سیاسی-اجتماعی فرمانداران و بخشداران استان سیستان و بلوچستان گفت: نیروی انتظامی، نیرویی مردمی است که تمام خدمات و مأموریت های آن در ارتباط مستقیم با آحاد جامعه قرار دارد.

وی افزود: ما خود را خادم و خدمتگزار مردم شریف استان می دانیم و تلاش می کنیم که خدمات متنوع پلیسی را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان به مردم ارائه دهیم.

سردار رحیمی تصریح کرد: برابر پایش های آماری و میدانی، وضعیت امنیتی استان بسیار مطلوب است و با همسویی و هم افزایی مشترک با دستگاه های مرتبط با حوزه امنیت تلاش می کنیم این روند رو به رشد را ارتقاء دهیم.

این مقام ارشد انتظامی، امنیت را تولیدی جمعی خواند و گفت: همه دستگاه ها و اقشار مختلف جامعه باید در تولید امنیت پایدار جامعه، نقش آفرینی کنند.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان ارشد نیروی انتظامی، مبنی بر تقویت و توسعه این نیرو، اظهار داشت: نیروی انتظامی در اجرای این دستور فرمانده معظم کل قوا در حال حرکت بوده و اقدامات اثربخشی در این حوزه صورت گرفته است.

سردار رحیمی، همراهی مردم با پلیس در مأموریت ها را مهم ارزیابی کرد و افزود: مسئولان دستگاه های دولتی و روحانیون و اقشار تاثیرگذار جامعه، برای همراهی و همسویی مردم با نیروی انتظامی باید اقدام کنند تا ما بتوانیم کیفیت و کمیت خدمات پلیس را ارتقاءدهیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: تقویت امکانات و تجهیزات یکی دیگر از برنامه های نیروی انتظامی است و در این راستا طی چند هفته آینده امکانات خوبی جهت ارتقاء توان عملیاتی پلیس، در اختیار یگان های انتظامی سطح استان قرار خواهد گرفت.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *