محدودیت ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز (دوشنبه)۱۹ مهرماه تا روز شنبه ۲۴ مهرماه خبر داد .

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “جعفر محمدنژاد” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفایش، گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز (دوشنبه) ۱۹ مهرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۴ مهرماه از محورهای ” کندوان ( چالوس- کرج ) هراز، فیروزکوه ” و بالعکس ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور”کرج- چالوس” ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۳ مهرماه از کرج به سمت “مرزن آباد” ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد، اظهار داشت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه آخر هفته از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۲ روزهای دوشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۳ مهرماه از ” تهران به قائم شهر” و بالعکس ممنوع است.

وی یادآور شد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ مهرماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین۰۱۱- ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *