کشف ۴۳۳ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان بردسکن

پلیس شهرستان بردسکن در ۲۴ ساعت گذشته در دو عملیات ۴۳۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “هوشنگ کیانی” فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن در تشریح این خبر گفت: روز گذشته یکی از تیم های نامحسوس پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی هنگام گشت زنی در محور بردسکن – سبزوار به یک دستگاه سواری سمند که با سرعت بالا در حرکت بود مشکوک و با علائم هشدار دهنده دستور ایست داد.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد که در این حین پس از ۳۰ دقیقه تعقیب و گریز با ورود به شهر بردسکن عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودرو با توجه به شلوغی مرکز شهر متواری می شود.

سرهنگ کیانی عنوان داشت: خودرو سمند به ستاد انتظامی شهرستان منتقل و در بازرسی از آن ، ۱۴۶ کیلوگرم تریاک و ۲۷۷ حشیش از آن کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن خاطر نشان کرد: در عملیاتی دیگر نیز شب گذشته ماموران ایستگاه بازرسی “درونه” در بازرسی از یک دستگاه پراید به رانندگی مردی ۳۵ ساله که از شهر بم به مقصد مشهد در حرکت بود ، ۱۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از کلیه کارکنان دخیل در این دو ماموریت و تقدیر از تعامل و همکاری همه جانبه مردم با پلیس، اظهار داشت: تلاش برای شناسایی و دستگیری راننده خودرو متواری با جدیت ادامه دارد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *