اکثر نقاط مرزی کشورمان آماده سرمایه گذاری است

فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از مرزهای استان گلستان درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مرزبانی برای ایجاد امنیت و آرامش در مناطق مرزی از همه توان و امکانات خود استفاده می کند، بطوریکه امروز اکثر نقاط مرزی کشور آماده سرمایه گذاری است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “قاسم رضایی” در مراسم آغاز عملیات اجرایی دو طرح عمرانی در نقطه صفر مرزی «اینچه برون»دراستان گلستان از دیدار با فرمانده مرزبانی ترکمنستان در آینده ای نزدیک خبر داد و بیان داشت: ایران هزار و ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک خاکی و آبی با کشور ترکمنستان دارد و مرزهای این منطقه از امن ترین مرزهای ما است .

وی افزود : اجرای طرح های زیرساختی از جمله راه آهن سه کشور قزاقستان، ترکمنستان، ایران و طرح هایی که امروز در این منطقه مرزی آغاز شد در توسعه مناسبات و ارتقای معیشت مرزنشینان بسیار موثر است .

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه مناطق مرزی از حساس ترین نقاط کشور هستند و خدمات رسانی به مردم این مناطق نیز همیشه جزو اولویت ها است، تصریح کرد: مرزنشینان این منطقه همراهی و تعامل بسیار خوبی با مجموعه مرزبانی دارند و در حفظ امنیت مرزها موثر هستند.

سردار رضایی همچنین اظهار داشت : مرزبانی برای ایجاد امنیت و آرامش در مناطق مرزی از همه توان و امکانات خود استفاده می کند، بطوریکه امروز اکثر نقاط مرزی ما آماده سرمایه گذاری است.

گفتنی است ، عملیات اجرایی ساختمان پست کنترل و مراقبت ریلی و برجک مکانیزه با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از منابع راه آهن جمهوری اسلامی با حضور فرمانده مرزبانی ناجا در نقطه صفر مرزی «اینچه برون» شهرستان گنبدکاووس آغاز شد و قرار است تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *