گفتگو با علی انسانی درباره سرقت از مغازه اش

اگر از سر فقر بوده حلال کردم/خانواده اش چه گناهی کرده اند که باید نان حرام بخورند؟/مسئولین امنیت جامعه را جدی بگیرند

 

این حلال کردن به معنی جرات عده ای به این اقدامات مجرمانه نیست و نیروهای انتظامی و کسانی مسئولیت تامین امنیت جامعه را بر عهده دارند باید بیش از این ها به وظایف خود توجه داشته باشند.
اگر از سر فقر بوده حلال کردم/خانواده اش چه گناهی کرده اند که باید نان حرام بخورند؟/مسئولین امنیت جامعه را جدی بگیرند

به گزارش “رویکرد” به نقل از عقیق، هفته گذشته محل کسب حاج علی انسانی مداح و پیرغلام اهل بیت(ع) برای دومین بار مورد دستبر قرار گرفت .

این بار از مغازه ای که در یکی از امن ترین خیابان های تهران یعنی خیابان ایران قرار گرفته حدود یک تن برنج به سرقت رفت.

حاج علی انسانی در گفت و گوی کوتاهی با عقیق با تاکید بر این که امنیت محل زندگی و کسب مردم از مهمترین نیازهای جامعه است که باید سرلوحه عمل مسئولین قرار گیرد گفت : در این خیابان که به دلیل نزدیک بودن به ساختمان مجلس ، یکی از نقاط امن تهران محسوب می شود دوبار محل کسب من مورد سرقت قرار گرفته است که دومی نیمه شب هفته گذشته بود، این موضوع نشان می دهد مسئولین امر باید بیشتر به وظایف قانونی خودشان برای تامین امنیت جامعه توجه کنند.

این ذاکر اهل بیت(ع) افزود: من با این که در این سرقت متضرر شده ام و موضوع را از طریق قانونی نیز پیگیری خواهم کرد اما معتقدم اگر سارق از سر نیاز و تنگدستی به این عمل دست زده من از طرف خودم حلال می کنم چرا که خانواده اش که گناهی ندارند و نباید نان حرام بخورند .

حاج علی انسانی در ادامه گفت: این حلال کردن به معنی جرات دادن به عده ای برای این اقدامات مجرمانه نیست و نیروهای انتظامی و کسانی مسئولیت تامین امنیت جامعه را بر عهده دارند باید بیش از این ها به وظایف خود توجه داشته باشند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *