مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از اداره حسابداری و بودجه بازدید کرد

مرتضی اکبری مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور تقدیر از تلاش های کارکنان اداره حسابداری و بودجه در راستای تایید و تصویب صورتهای مالی منتهی به سال ۱۳۹۴ در مجمع عمومی عادی سالیانه، از دوایر مختلف این اداره بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران،در جریان دیدار با کارکنان اداره حسابداری و بودجه، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بر دقت در ثبت صحیح رویدادهای مالی و فرایند جمع آوری، طبقه بندی ، ثبت و تهیه گزارش های مالی و صورتهای حسابداری تاکید نمود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از این اداره ضمن گفتگو با کارکنان دوایر مختلف از زحمات و تلاش های آنان تقدیر و تشکر نمود و اهتمام بیش از پیش پرسنل در انجام وظایف محوله را خواستار شد.

اکبری در ادامه در خصوص نحوه اقدمات این اداره در زمینه های متنوع امور مالی از جمله سیستم پرداخت یکپارچه حقوق و دستمزد، رهنمود های لازم را ارائه داد.

شایان ذکر است، در این بازدید یونسی رئیس اداره حوزه مدیریت، ترکیان رئیس اداره حسابداری و بودجه و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی نیز حضور داشتند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *