پشتوانه اقتدار ناجا ترویج فرهنگ شهادت است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا پشتوانه راه امنیت واقتدارناجا را ترویج فرهنگ شهادت دانست و افزود: نیروی انتظامی به درستی از شهدا تجلیل می کند که این امر باعث ترویج فرهنگ شهادت است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین ” ابوتراب بهرامی” در مراسم جدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) در حرم بنیان گذارکبیر انقلاب، اظهار داشت: درهفته ناجا که مقارن با ایام محرم و دهه ایثار و فداکاری است برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در این مکان جمع شده ایم .

وی افزود: امام در وصیت نامه سیاسی – عبادی خود در مورد عاشورا فرمودند: «این وصیت نامه نه تنها برای ایران و کشورهای شیعه نشین بلکه متعلق به همه آزادگان جهان است» همچنین در این وصیت نامه تأکید بر زنده نگه داشتن قیام امام حسین (ع) و یاد شهدا و عزاداری برای آن حضرت شده است.

وی با اشاره به اینکه در جامعه ای که از معیارهای اصیل دین فاصله گرفته شود، ظلم در آن ریشه دوانده و آن جامعه نیاز به اصلاح دارد، گفت: امام حسین (ع) در نامه ای به محمد حنفیه می فرماید: «قیام من برای اصلاح جامعه و مکتب من مبارزه با زشتی ها و ترویج خوبی هاست.»

نماینده ولی فقیه در ناجا با بیان اینکه اقتدار ناجا باید یاد امام حسین (ع) و شهدا را زنده نگه دارد، ادامه داد: نیروی انتظامی در راستای فرمایشات امام حسین (ع) قدم بر می دارد و وظیفه ای جز مبارزه با مفاسد و ترویج خوبی ها ندارد.

حجت الاسلام ابوتراب بهرامی ادامه داد: همه مردم و مسئولان باید برای زنده نگه داشتن یاد شهدا و پیروی از راه آنان احساس وظیفه کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا پشتوانه راه امنیت واقتدارناجا را ترویج فرهنگ شهادت دانست و افزود: نیروی انتظامی به درستی از شهدا تجلیل می کند که این امر باعث ترویج فرهنگ شهادت است.

وی اهداف شهیدان را خداوند ، اسلام انقلابی، حکومت اسلامی و احکام دینی برشمرد و گفت: ما وظیفه داریم در همه عرصه ها یاد شهدا را زنده نگه داریم.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *