کلانی: پرسپولیس در آزادی کاری می‌کند که قطری‌ها جرات اظهار وجود نکنند


حسین کلانی

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است با بازگشت غایبان این تیم در بازی برگشت، سرخ‌پوشان می‌توانند با قدرت السد را شکست دهند.

به گزارش سادس، تیم فوتبال پرسپولیس در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در قطر، السد را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. این پیروزی برای شاگردان برانکو در حالی رقم خود که پرسپولیس محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا به خاطر محرومیت و حسین ماهینی به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت. همچنین خود برانکو هم به خاطر محرومیت نمی‌توانست تیمش را از نزدیک هدایت کند.

در همین رابطه حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سادس، درباره نمایش سرخ‌پوشان ایران مقابل السد اظهار کرد: پرسپولیس مقابل السد بسیار محدود بود و چند مهره اصلی خودش را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت. مضاف بر این که سرمربی تیم هم در کنار زمین حضور نداشت. با تمام این اوصاف، پرسپولیس در زمین حریف از جان و دل مایه گذاشت و بازی کرد و با یکسری جوان آینده‌دار موفق شد مقابل تیمی که همه آن را از قبل برنده می‌دانستند، برنده شد.

او افزود: جوانان پرسپولیس در این بازی به میدان رفتند و با همیت تمام خوب بازی کردند و بازی را بردند. آن‌ها نشان دادند که پتانسیل جوانان ایرانی تا چه حد بالاست که می‌توانند در هر زمینه‌ای موفق باشند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار برگشت مقابل السد که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، توضیح داد: السد در ایران باید مقابل توفان وطن‌پرستان ایرانی بازی کنند. در این بازی پرسپولیس نماینده ایران است و مطمئنا همه ایران از این تیم حمایت می‌کنند. ان‌شاءالله پرسپولیس با صلابت و قدرت تمام و با بازگشت محرومان و مصدومانش بتواند با نمایشی یک پارچه، السد را شکست دهد و کاری کند که قطری‌ها جرات اظهار وجود در آزادی را نداشته باشند.

کلانی در پایان گفت: به امید خدا در بازی برگشت السد را شکست می‌دهیم و با صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان این رقابت‌ها می‌شویم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درخواست بودجه‌ای وزیر بهداشت برای چند بیماری‌ حاشیه‌ساز

چ مهر ۱۸ , ۱۳۹۷
وزیر بهداشت ضمن تشریح سه درخواست بودجه‌ای وزارت بهداشت برای سال ۹۸، گفت: درخواست مهمی که دارم این است که اعتبار مربوط به بیماران خاص را به طور ویژه مورد توجه قرار دهند. دکتر سیدحسن هاشمی در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به درخواست‌های بودجه‌ای وزارت بهداشت برای سال ۹۸، […]