توسعه در پناه امنیت انجام می شود

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه توسعه در پناه امنیت انجام می شود، گفت: اگر امنیت نباشد ، کسب و کار ، اقتصاد ، دانش ، پیشرفت، فناوری و توسعه نیست، امنیتی پایدار خواهد بود که در کنار آن نیز توسعه و پیشرفت باشد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری ” در شورای فرهنگ عمومی استان تهران با تسلیت ایام شهادت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت و با خیر مقدم به مهمانان به ویژه ریاست شورای فرهنگ عمومی استان تهران اظهار کرد: امروز من و همکارانم این میزبانی را افتخار و توفیق می دانیم و از تعامل و همکاری بسیار خوب شما عزیزان با همکارانم در مراکز انتظامی و سراسر کشور تشکر می کنم.

فرمانده ناجا افزود: حقیقتا ریاست شورای فرهنگ عمومی استان تهران همیشه با بزرگواری تمام ما را کمک ، هدایت و راهنمایی می کند و ما قدردان این لطف هستیم.

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با اشاره به شعار هفته ناجا “همه با هم برای امنیت و آرامش ” بیان کرد: ان شاء الله بتوانیم در طول سال بر مبنای این شعار اقدام و عمل کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: امنیت از بالاترین و برترین نعمت ها در کشور است و اگر نگاهی به کشورهای اطراف و منطقه کنیم بیشتر متوجه این امنیت خواهیم شد.

وی افزود: اگر امنیت نباشد ، کسب و کار ، اقتصاد ، دانش ، پیشرفت، فناوری و توسعه نیست و همه ابعاد توسعه در پناه امنیت ایجاد می شود. امنیتی پایدار خواهد بود که در کنار آن نیز توسعه و پیشرفت باشد.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: این امنیت را مدیون لطف الهی، شهدا ، هدایت های مقام معظم رهبری ، اقتدار و انسجام نیروهای مسلح و پشتیبانی و حضور مردم هستیم و باید قدردان این امنیت باشیم.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری گفت: تأکید معظم له بر ارتقاء امنیت بود و همه با هم باید امنیت را تقویت کنیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: امروز ناجا با وسعت و تنوع مأموریت و گستردگی در جغرافیای کشور یکی از نهادهایی است که بیشترین خدمات دهی به مردم را دارد.

وی افزود: در ۶ ماه نخست امسال بیش از ۱۳ میلیون خدمات به مردم ارائه شده است. خدماتی که ثبت می شود و این جزء خدماتی است که روزانه مأموران ناجا در سطح شهرها ، چهارراه ها ، مرزها و … انجام می دهند و در این مدت ۱۴ میلیون تماس با سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ توسط مردم برقرار شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *