کشف ۶۲۳ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی

فرمانده انتظامی “کهنوج” از کشف ۶۲۳ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های”کهنوج و “قلعه گنج” در شب گذشته خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ”شاهپور بهرامی” گفت: در راستای مبارزه با سوداگران و قاچاقچیان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج به همراه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قلعه گنج در یک هم افزایی اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین مواد مخدر آگاه شدند.

وی افزود: از این رو شب گذشته، ماموران اشراف اطلاعاتی خود را افزایش دادند و دریافتند که قاچاقچیان، موادمخدر را از استان های شرقی بارگیری و به جنوب کرمان انتقال داده اند و قصد دارند آن را به سمت استان های همجوار بارگیری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج بیان داشت: با پشتیبانی ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ کهنوج و استقرار در طول مسیر تردد قاچاقچیان به دو دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن ها دستور ایست دادند که بدون هیچ توجهی سریعاً متواری شدند.

سرهنگ بهرامی بیان کرد:پس از طی مسافتی تعقیب و مراقبت،ماموران انتظامی با اجرای طرح مهار توانستند یکی از خودرو ها را در ورودی شهر کهنوج متوقف و در بازرسی از آن ۳۴۵کیلو و ۴۵۰گرم تریاک را کشف کنند.

وی اظهار داشت:در ادامه این عملیات،ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قلعه گنج خودروی دوم را در محور”قلعه گنج –کهنوج”شناسایی و متوقف کردند و در بازرسی از خودروی مورد نظر ۲۷۷کیلو و ۹۰۵گرم تریاک کشف شد.

وی ادامه داد:در این عملیات مشترک پلیسی،در مجموع ۶۲۳کیلو ۳۵۵ گرم تریاک کشف، یک قاچاقچی دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج در پایان مبارزه با قاچاق مواد مخدر را از اولویت های پلیس در راستای کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: از شهروندان عزیز می خواهیم تا در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک ضمن تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، سبزپوشان عرصه نظم و امنیت را در اجرای وظایف خود یاری دهند. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *