کشف۷۰ فقره سرقت در پرونده باند سارقان قطعات خودرو در “ملارد”

فرمانده انتظامی شهرستان “ملارد” از دستگیری باند ۶ نفره سارقان قطعات خودرو و کشف ۷۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “برزو همتی” گفت: ماموران گشت این فرماندهی حین گشت زنی در محله خوشنام ملارد به چهار نفر که در حال جابجایی خودرو ۲۰۶ بودند، مشکوک شدند و در بازرسی از خودرو، تعدادی قطعات خودرو مشاهده کردند، و به همین منظور رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم گشت انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ملارد افزود: با توجه به تحقیقات پلیس، متهمان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اعترافات متهمان، دو نفر از همدستانشان نیز در مخفیگاهشان دستگیر شدند و در بازرسی انجام شده از پاتوق سارقان، ۱۴۸گرم هروئین، یک عدد کپسول اتش نشانی، حدود ۶۰۰ عدد سی دی، یک عدد کامپیوتر خودرو، یک عدد سنگ فرز و یک عدد دریل شارژی کوچک کشف شد.

سرهنگ همتی تصریح کرد: متهمان که هر کدام دارای سه تا ۶ فقره سابقه سرقت بودند در بازجویی های پلیس به ۷۰ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف و اذعان داشتند که از مخفیگاه خود به عنوان مکانی جهت خرید و فروش اموال مسروقه استفاده می کردند.

وی بیان داشت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

همتی در پایان به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را به لوازم ایمنی، نظیر سوئیچ مخفی، قفل سوئیچی، دزدگیر، قفل پدال و فرمان، محافظ کامپیوتر خودرو مجهز کنند تا از وقوع سرقت های احتمالی پیشگیری شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *