اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا، مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است

فرمانده انتظامی استان گفت: اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا مهمترین وظیفه نیروی انتظامی می باشد و سرباز ولایت بودن بزرگترین افتخار ماست.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس،سردار”حسین رحیمی”به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان،گفت:هفته نیروی انتظامی همزمان با سراسر کشور، با برنامه های متنوع اجرا خواهد شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود:برابر برنامه ریزی های انجام شده به این سمت حرکت می کنیم که تأمین امنیت استان را بومی نماییم و برقراری نظم عمومی از نقاط صفر مرزی تا قلب شهرها را به جوانان غیور اهل تشیع و تسنن استان واگذار کنیم.

سردار رحیمی تصریح کرد:ما بر این باور هستیم که جوانان متعهد این استان می توانند امنیت کامل را در منطقه برقرار کنند و تا پایان سال جاری تعداد یک هزار و ۳۰۰ نفر از این جوانان، جذب نیروی انتظامی استان خواهند شد.

وی به شعار “همه با هم برای امنیت و آرامش”اشاره کرد و گفت:تقویت وحدت و همدلی پلیس با اقشار مختلف جامعه و ارائه گزارش عملکرد و دستاوردهای نیروی انتظامی از برنامه های پلیس طی این هفته می باشد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنان خود،اجرای فرامین فرمانده کل قوا را مهمترین وظیفه و مأموریت نیروی انتظامی خواند و گفت:ما افتخار می کنیم که سرباز ولایت هستیم.

سردار رحیمی به کسب رتبه برتر انتظامی استان در حوزه اشراف نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت:این موفقیت در سایه همکاری دلسوزانه مردم با پلیس و تلاش های شبانه روزی همه همکاران در انتظامی استان به دست آمد است.

این مقام ارشد انتظامی به استقرار نظم و امنیت و مقابله با مخلان نظم جامعه اشاره کرد و گفت:با حضور مقتدرانه مرزبانان غیور و پلیس های تخصصی مجرب،توطئه های دشمنان از نقطه صفر مرزی تا قلب شهرها در نطفه خفه می شود و ما امروز با افتخار می گوییم که استان سیستان و بلوچستان جزء امن ترین استان های کشور است.

این مقام ارشد انتظامی به اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی استان اشاره کرد و اظهار داشت:با تلاش های صورت گرفته توسط مأموران پلیس و حضور مقتدرانه در تمام نقاط این استان پهناور، از ابتدای سال جاری توانسته ایم بالغ بر ۹۰ درصد جرایم رخ داده در سطح استان را کشف کنیم.

وی افزود:اگر دشمن در آن طرف مرزها تمام توان خود را گذاشته که امنیت ما را خدشه دار کند،اقتدار ما در مناطق مرزی آنان را ناکام گذاشته و انهدام چندین تیم تروریستی توسط پلیس، مهر تأییدی بر این مدعا می باشد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه اظهار داشت:علی رغم همجواری استان با دو کشور بی ثبات منطقه،وقوع جرایم از جمله جرایم خشن،در استان سیستان و بلوچستان پایین تر از میانگین کشوری است.

این مقام ارشد انتظامی، امنیت را تولید عمومی خواند و اظهار داشت:همه آحاد مردم جامعه باید نقش خود را در استقرار امنیت جامعه ایفا کنند و پلیس را برای حفظ امنیت یاری نمایند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنان خود به رویکرد مردم مداری و جامعه محوری پلیس اشاره کرد و گفت:در این رویکرد ما برای تأمین امنیت جامعه از توان و ظرفیت همه دستگاه ها و آحاد مردم جامعه استفاده می کنیم.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *