پرداخت ۸۰ فقره تسهیلات صنایع کوچک و متوسط توسط بانک ملی ایران در استان تهران

بانک ملی ایران از اردیبهشت ماه امسال همزمان با آغاز به کار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، ۱۲۱۵ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش ۱۱ هزار و ۷۱۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال پرداخت کرده است.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ۷۲۸ فقره از این تسهیلات به ارزش ۵ هزار و ۳۲۷ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال در چارچوب دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و خارج از طرح های معرفی شده کارگروه مذکور بوده که مستقیماً توسط شعب بانک ملی ایران شناسایی و پرداخت شده اند.
۴۹۷ فقره از تسهیلات پرداختی از مجموع ۱۲۱۵ فقره نیز مربوط به طرح‌های معرفی شده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ارزش ۶ هزار و ۳۸۶ میلیارد و ۹۶۳ میلیون ریال بوده است.
در استان تهران نیز عملکرد بانک ملی ایران در خصوص حمایت از صنایع کوچک و متوسط نشانگر این است که تعداد ۷۱ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر ۸۶۵ میلیارد ریال مستقیماً توسط شعب این بانک و خارج از طرح های معرفی شده کارگروه پرداخت شده و ۹ مورد نیز تاکنون به مبلغ حدود ۷۵ میلیارد ریال از بین طرح های معرفی شده کارگروه، تأمین اعتبار شده است.
بخش دیگری از طرح های معرفی شده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان تهران نیز مصوب گردیده و بزودی تامین اعتبار خواهند شد.
مابقی طرح های معرفی شده کارگروه مذکور در استان تهران نیز در انتظار تکمیل مدارک و مراجعه متقاضیان قرار دارد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *