رفع تصرف ۴ هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی ملی در کلاردشت

فرمانده انتظامی استان از کشف زمین خواری به ارزش بیش از ۱۴ میلیارد ریال و رفع تصرف چهار هزار و ۷۰۶ متر مربع از اراضی ملی در شهرستان کلاردشت خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمود میرفیضی” با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف اراضی ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه “اجابیت” شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی دریافتند، فردی با تصرف اراضی ملی بیش از چهار هزار و ۷۰۶ متر مربع از این اراضی را محصور و اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به هماهنگی های قضائی از شناسایی و دستگیری متهم به زمین خواری در این ارتباط خبر داد و افزود: ارزش ریالی زمین های تصرف شده ۱۴ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال اعلام شد.

سردار میرفیضی با اشاره به اقدامات قضائی و انتظامی در راستای رفع تصرف اراضی ملی از آزاد سازی این مقدار زمین خبر داد و گفت: اراضی مذکور به دامان طبیعت برگردانده شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر حفظ بیت المال، تعامل و همکاری دستگاه ها و سازمان ها، به ویژه دستگاه قضائی را در مقابله با زمین خواران و متجاوزان به حقوق بیت المال موثر دانست. 

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *