تعرض 4 جوان به پسر 16 ساله در باشگاه ورزشی غرب تهران

 جوان فریبکار پس از دوستی با پسر نوجوان، وی را به بهانه بلیط استخر به شیطانگاهش کشاند و همراه 3 دوست دیگرش پسر نوجوان را تسلیم نیت شومش قرار داد.

به گزارش  سادس به نقل از جام نیوز  بهمن ماه سال 93 خانواده ای با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران نزد بازپرس آرش سیفی رفتند و پرده از اقدام شیطانی 4 جوان برداشتند.

آنها اعلام کردند که پس از این اتفاق شوم پسرشان دچار رعشه شده و شبها هنگام خواب کابوس می بیند.

در این مرحله بازپرس شعبه چهارم دستور دادسرای ناحیه 27 دستور داد تا تیمی از ماوران اداره 16 پلیس آگاهی تهران برای ردیابی 4 جوان متجاوزگر وارد عمل شوند.

پسر 16 ساله در این مرحله به ماموران گفت: چندی قبل از طریق شبکه اجتماعی بی تالک با جوانی به نام فرامرز آشنا شدم که ادعا می کرد در یک باشگاه ورزشی کار می کند و می تواند برایم بلیط استخر تهیه کند.

وی افزود: تماس های اینترنتی ما ادامه داشت تا اینکه پس از اعتماد کردن به فرامرز برای گرفتن بلیط با هم قرار ملاقات گذاشتیم و بدون اطلاع به خانواده ام در محل قرار حاضر شدم و فرامرز ابتدا مرا به یک باشگاه ورزشی در جنوب غرب تهران برد و زمانیکه برای گرفتن بلیط ها وارد اتاقی شدیم فرامرز در را بست و تازه متوجه نیت شوم دوست اینترنتی ام شدم.

وقتی خواستم سرو صدا کنم فرامرز گفت اگر حرفی بزنم برایم دردسر درست می کند. با تهدید چاقو مرا هدف نیت شومش قرار داد که از ترس قدرت حرف زدن نداشتم و پس از پایان کارش از اتاق بیرون رفت و 2 دوست دیگر وارد اتاق شدند و آنها نیز با زور و کتک کاری مرا تسلیم نیت شومشان کردند و پس از آن جوان دیگری وارد اتاق شد و او نیزبا تهدید و اجبار نقشه سیاهش را به اجرا رساند.

پسر نوجوان ادامه داد: پس از رهایی ام فرامرز ادعا کرد که اگر درباره این ماجرا به کسی حرفی بزنم آبرویم را خواهد بردو من در این مدت سکوت کردم تا اینکه به خاطر وضعیت روحی و روانی ام تحت نظر روانشناس قرار گرفتم و در آنجا سکوتم را شکستم.

بدین ترتیب ماموران اقدامات فنی خود را کلید زدند و موفق به دستگیری 3 جوان در اسفند ماه سال 94 شدند و آنها در اعترافاتشان ادعا کردند که نمی دانستیم پسر 16 ساله فریب خورده و به اجبار فرامرز به اتاق باشگاه کشانده شده است.

تحقیقات برای دستگیری این جوان فراری ادامه داشت تا اینکه ماموران در روزهای تعطیل

نوروز سال 95 موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از شهرهای شمال شرق شدند و در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری فرامرز شدند.

فرامرز که در برابر اعترافات همدستانش قرار گرفته بود دیگر راهی جز اعتراف پیش روی خود نمی دید و پرده از اقدام شیاطینی اش برداشت.

بنا به این گزارش، 4 جوان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس آرش سیفی در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *