پلمپ ۱۶ رستوران و باغ ویلا در روز گذشته

شاکرمی از پلمب۱۶ رستوران وباغ ویلا در روز گذشته در استان البرز خبرداد و گفت: رستوران و باغ ویلاهایی که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند توسط معاون دادستان پلمب شدند.

به گزارش سادس به نقل از میزان ، پلمب ۱۶رستوران و باغ ویلا در روز گذشته ، شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از پلمب۱۶ رستوران وباغ ویلا در روز گذشته خبرداد و گفت: رستوران و باغ ویلاهایی که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند توسط معاون دادستان پلمب شدند.

وی گفت: با توجه به گسترش هنجارشکنی‌ها در برخی رستوران‌ها و اختلاط‌های شبانه و برگزاری مراسم مختلط گزارش هایی در خصوص رقص و پایکوبی و اقدامات خلاف شرع در برخی باغ ویلاها به دادستانی ارسال شد.

شاکرمی ادامه داد: در راستای مبارزه با این هنجارشکنی‌ها، یکی از معاونین دادستان شبانه به همراه اکیپی از ماموران نیروی انتظامی از کلیه رستورانها، باغ ویلا و ویلاهایی که دارای استخر بوده و به برگزاری پارتی اقدام کرده‌اند، بازدید کرد.

دادستان کرج افزود: روزگذشته ۱۶ رستوران و باغ ویلا که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند پلمب شدند.

وی تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه اقدام خلاف شئون و شرع و یا هنجارشکنی نسبت به پلمب مکان مزبور اقدام وصاحب رستوران به دادسرا معرفی می شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *