کشف ۳۸۰ کیلوگرم حشیش در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از کشف ۳۸۰ کیلوگرم حشیش، دستگیری یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “علیرضا یوسفی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را دارند، بلافاصله ماموران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران با استفاده از اطلاعات به دست آمده، منطقه مورد نظر را محاصره کردند، ،افزود: قاچاقچیان به محض دیدن ماموران اقدام به تیراندازی به سمت آنها کردند که با آتش پرحجم پلیس مواجه و زمینگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی ماموران از محل، مقدار ۳۸۰ کیلو حشیش که به صورت ماهرانه ای داخل کیسه های برنج جاساز شده بود  کشف شد، تصریح کرد: در این راستا یک قاچاقچی دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ یوسفی در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.#.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *