امروز کسی جرأت حمله به ایران را ندارد

فرمانده انتظامی استان گفت: امروز توان رزمی ودفاعی ایران اسلامی برهمگان آشکار شده و کسی جرأت حمله به کشور را ندارد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “کامرانی صالح” با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمنان ایستادند، گفت: جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس با نثار جان خود از کشور و آرمان‌هایش دفاع کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

سردار “کامرانی‌صالح” افزود:‌ هفته دفاع مقدس فرصت بسیار مناسبی است تا ارزش‌های دوران هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز بازگو شود تا نوجوانان و جوانان نیز بیشتر با آرمان‌های رزمندگان اسلام مأنوس شوند.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشتی در جبهه ها حاضر شدند، بیان داشت: امروز ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و آرامش امروز را مدیون ایثارگری‌های آنها بدانیم.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: دشمن بعثی عراق بر این تصور بود که می‌تواند در مدت زمان کوتاهی ایران را شکست دهد اما اقتدار و توان نیروهای نظامی ما سبب شد تمامی نقشه‌های دشمنان از بین برود.

کامرانی‌صالح تأکید کرد: امروز دیگر توان و قدرت نظامی ایران برای همگان مشخص شده و دیگر کسی جرأت حمله به کشور را ندارد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان با اشاره به اینکه ادامه دادن راه شهدا و تقویت روحیه ایثار و فداکاری مهمترین اولویت است گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان نیز باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *