کشف۲۴ تن برنج خارجی قاچاق در کرمانشاه

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف۲۴ تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال و توقیف یک دستگاه کامیون تریلی در این زمینه خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا امیری” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان و افراد سودجو با استفاده از کامیون های پوششی در غالب سایر شرکت های مجاز نسبت به خرید یک محموله بزرگ برنج خارجی از استان هرمزگان اقدام کرده و قصد دارند در فرصت مناسب محموله را در سطح استان کرمانشاه توزیع کنند، موضوع در دستور کار کار آگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالای این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی ساعت و محل تردد خودروی حامل کالای قاچاق مشخص شد و اکیپی از کارکنان اداره مبارزه با قاچاق کالا با هماهنگی قضائی به محل انباری در سطح شهر کرمانشاه که قرار بود این محموله تخلیه شود، اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: این پلیس به محض رویت کامیون تریلی حامل محموله قاچاق نسبت به توقیف خودرو و دستگیری دو نفر متهم اقدام کردند و متهمان همراه خودرو و کالای مکشوفه به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ امیری گفت: از کامیون تریلی حامل محموله کالای قاچاق، ۲۴ تن برنج خارجی به ارزش یک میلیارد ریال کشف شده است.

وی یادآور شد: پدیده شوم قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند که در این راستا نیروی انتظامی با تمام توان و امکانات موجود با قاچاقچیان کالا مقابله خواهد کرد./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *