” استحاله فرهنگی” دسیسه دشمن برای نابودی نظام ماست

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه هدف دشمن” استحاله فرهنگی” و نابودی ارزش های اخلاقی در کشور است، گفت : بیگانگان با دستاویز قرار دادن ارزش های اخلاقی و مذهبی جامعه به دنبال نابودی بنیان خانواده هستند.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “محمد شرفی” ، در جمع کارکنان زن پلیس پیشگیری اظهار داشت: در دیدگاه نظام اسلامی، زن محور تربیت است؛ دختر یکی از نعمت های الهی است، وقتی همسر می شود از دامان او مرد به معراج می رود و وقتی مادر است بهشت زیر پای اوست.

وی افزود: زن در نظام جمهوری اسلامی ایران نجات دهنده است و با توجه به هجمه “تهاجم فرهنگی غرب” که نظام جمهوری اسلامی و انسجام خانواده ، اخلاق و مبانی را نشانه گرفته است وظایف سنگینی را در این زمینه دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطر نشان کرد: بیگانگان با دستاویز قرار دادن ارزش های فکری و نظری، به دنبال “استحاله فرهنگی”، در کشور هستند.

سردار شرفی، ترویج خانواده بی سامان و لجام گسیخته در جامعه، عادی نشان دادن خیانت همسران به هم،بی اهمیت جلوه دادن احترام به والدین،ترویج مفهوم زندگی با دیگران بجای ازدواج و کم رنگ کردن نقش مرد درجامعه را از فتنه های غرب نام برد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، در پایان از زحمات، ایثار و تلاش بانوان شاغل در این پلیس، قدردانی و با اهداء لوح و هدیه از آنان تقدیر کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *