کشف ۸۰۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس “فارس و کرمان”

فرمانده انتظامی استان از کشف ۸۱۳ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در شب گذشته خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “احمد علی گودرزی”گفت: در راستای مبارزه با سوداگران و قاچاقچیان عمده مواد مخدر، مأموران انتظامی شهرستان نی ریز استان فارس از حمل یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: مأموران با استقرار در طول مسیر تردد قاچاقچیان، ابتدا یک دستگاه خودرو پژو پارس متعلق به قاچاقچیان در اطراف شهرستان نی ریز را متوقف و ضمن دستگیری راننده، ۲۴۰ کیلو تریاک از خودرو کشف کردند.

گودرزی بیان کرد:در ادامه مأموران متوجه شدند، مقادیر زیادی مواد مخدر توسط قاچاقچیان در یکی از مناطق اطراف شهرستان سیرجان دپو شده است.

وی تصریح کرد: ضمن هماهنگی قضائی، مأموران انتظامی استان فارس به شهرستان سیرجان عزیمت و با هماهنگی با مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان در یک عملیات مشترک در بازرسی از آن محل، ۵۷۳ کیلو مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان، عنوان داشت: در عملیات مذکور، در مجموع ۸۱۳ کیلوگرم تریاک کشف، یک قاچاقچی دستگیر، یک دستگاه خودرو توقیف شد و تحقیقات در خصوص دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *