بهره گیری از بازی های رایانه ای پلیسی برای انتقال پیام های هشداری به جامعه

مدیرعامل بازی های رایانه ای کشور با اشاره به حمایت ناجا از سه بازی رایانه ای پلیسی، گفت: بسیاری از پیام های هشداری و آموزشی که ناجا به دنبال انتقال آن به مردم است از طریق این بازی ها منتقل می کند.
به گزارش ساددس به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر “بهروز مینایی” مدیرعامل بازی های رایانه ای کشور در مراسم رونمایی از اولین بازی پلیسی در ایران از رسانه گیم به عنوان یک معجون چندوجهی نام برد و اظهارداشت: این رسانه علاوه بر جنبه تفریح و سرگرمی، دارای قابلیت آموزشی نیز است به گونه ای که در تمام گیم ها، یک آموزش پنهانی وجود دارد.

و به بعد هنری، “گیم” اشاره کرد و گفت: گیم، هنر هشتم و در مقابل سینما، انیمیشن، فیلم است و از سوی دیگر ضریب نفوذ آن از کتاب و دیگر رسانه های هنری آن بسیار زیاد بوده و ضریب اعتیادش نیز از سایر رسانه ها بیشتر است.

مدیرعامل بازی های رایانه ای کشور، پیام رسانی ، اشتغالزایی و صنعت کارآفرینی را از ابعاد دیگر “گیم” عنوان کرد و افزود: کشور فنلاند با بهره گیری از “کلاش افکلنز و انگی بیز” توانسته درآمد بسیار خوبی داشته باشد.

مینایی ادامه داد: خوشبختانه نیروی انتظامی نخستین سازمان از سازمان های بزرگ کشور است که از این رسانه برای انتقال پیام های خود بهره می گیرد به گونه ای که در این زمینه حضور فعال داشت.

مدیرعامل بازی های رایانه ای کشور خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی  تا کنون سه بازی رایانه ای پلیسی را مورد حمایت خود قرار داده که اولین آن گیم گشت پلیس است؛ بسیاری از پیام هایی که ناجا به دنبال انتقال آن به مردم است از طریق این بازی منتقل می شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *