بانک صادرات ایران از نخستین بانوی مدال آور المپیکی تقدیر کرد

بانک صادرات ایران در راستای تحقق رسالت های اجتماعی و فرهنگی از خانم کیمیا علیزاده نخستین و تنها بانوی ایرانی که موفق به کسب مدال المپیک شده، تقدیر به عمل آورد.
به گزارش سادس  به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در آیینی که به مناسبت شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات ایران در مدیریت شعب این بانک در استان البرز و با حضور جام‌خانه مشاور مدیرعامل و مدیرامور ارتباطات و خدمات مدیریتی، مرتضوی اسکویی مدیر امور شعب منطقه شش، جهانی رئیس اداره کل روابط‌ عمومی و جمعی از مدیران و کارکنان شاغل و بازنشسته مدیریت شعب آن استان برگزار شد، از خانم کیمیا علیزاده نخستین و تنها بانوی افتخارآفرین و مدال آور ایرانی که در تاریخ ایران در بازی های المپیک تجلیل به عمل آورد.
بر اساس این گزارش علیزاده توانست با ١٨ سال سن به عنوان جوان ترین مدال آور تاریخ کشور در ادوار المپیک، مدال برنز مسابقات تکواندوی المپیک٢٠١۶ریوی برزیل را با شایستگی کسب کند. همچنین بانک صادرات ایران به رسم قدرشناسی و به پاس زحمات و تلاش های خانم مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران، این بانوی افتخارآفرین را نیز مورد تقدیر قرار داد.
شایان توجه است: بانک صادرات ایران در کنار انجام فعالیت های کلان اقتصادی و توجه به توسعه زیر ساخت و بسترهای اقتصادی کشور، انجام فعالیت های اجتماعی، توجه و اهتمام به پرورش نسل های آتی و آینده سازان کشور را نیز در دستور کار قرار داده و در این رابطه نسبت به ساخت ١۵ مدرسه و کتابخانه در اقصی نقاط کشور اقدام کرده است.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *