۶۹ روز تا جام جهانی/ پرتماشاگرترین دوره


جام جهانی 1994

میانگین تماشاگر به ازای هر بازی در جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا ۶۹ هزار نفر در هر بازی بود که بیشترین میزان حضور در تاریخ جام‌های جهانی محسوب می‌شود.

به گزارش سادس، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۶۹ روز دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند.

سایت فیفا در فاصله ۶۹ روز تا آغاز برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اقدام به روز شمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روز باقی مانده یک واقعه مربوط به جام جهانی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بیشترین میزان تماشاگر در بازی‌های جام جهانی مربوط به جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا است که در مجموع ۳ میلیون و ۵۸۷ هزار و ۵۳۸ نفر بازی‌های این جام را از نزدیک تماشا کردند که میانگین تماشاگر را به ازای هر بازی به ۶۹ هزار نفر رساند.

پرتماشاگرترین بازی در جام جهانی ۹۴ بازی فینال بین ایتالیا و برزیل بود که ۹۴ هزار تماشاگر آن را از نزدیک مشاهده کردند؛ دیداری که در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و برزیل موفق شد در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیاز تهران به ۴۰ کلانتری جدید/ تشکیل جلسه با فرمانداری واستانداری برای افزایش کلانتری‌ها

ج فروردین ۱۷ , ۱۳۹۷
رییس پلیس پایتخت گفت: ۴۰ کلانتری باید به تهران اضافه شود. سردارحسین رحیمی در گفت‌وگو با سادس، درباره تعداد کلانتری‌های پایتخت و مساحت حوزه استحفاظی برخی کلانتری‌ها اظهارکرد: بعضی از کلانتری‌ها حوزه استحفاظی گسترده‌ای دارند و حجم جرائم با نیرو، عده و عُده آن‌ها تطابق ندارد. وی با بیان اینکه […]