۸ میلیارد ریال گوشی قاچاق در دلیجان کشف شد

۸ میلیارد ریال گوشی همراه و تبلت قاچاق روز گذشته در عملیات پلیس شهرستان دلیجان کشف شد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “یوسف سپهوند” جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” و در اجرای برنامه های قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا، تشدید عملیات های مبارزه با قاچاق کالا از جمله اولویت هایی است که به صورت هدفمند در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: روز گذشته در تداوم طرح های عملیاتی پلیس استان، ماموران انتظامی شهرستان دلیجان در انجام تحقیقاتی از جابجایی یک محموله قاچاق از محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع شدند و برنامه ریزی عملیاتی برای شناسایی و توقیف این محموله آغاز شد.

سرهنگ سپهوند خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند یک دستگاه خودروی سواری را در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی کنند.

وی افزود: راننده خودروی مذکور بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری می شود که با تمهیدات اجرایی پلیس بعد از طی مسافتی، خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودرو ۹۷۴ دستگاه انواع مختلف گوشی و تبلت فاقد مدارک گمرکی به ارزش تقریبی هشت میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ سپهوند افزود: این محموله از یکی از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به مقصد تهران حمل می شد . #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *