تاکید بر پرداخت سود و معوقات عطر گل یاس تا پایان سال ۹۶

 

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “ایوب سلیمانی” معاون هماهنگ کننده ناجا با حضور در استان مازندران مورد استقبال گرم سردار”جعفری نسب” فرماندهی و دیگر مسئولان انتظامی استان قرار گرفت.

سردار سلیمانی با حضور در سال اجتماعات ستاد در جمع فرماندهان ومسئولان انتظامی استان مازندران، ضمن تبریک سال نو و ایام ولادت حضرت فاطمه زهراء (س)، گفت: با همت و تلاش کارکنان و خرد جمعی در نیرو توانسته ایم به مرحله ای برسیم که مشکلات زیادی را از میان برداریم.

معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید بر استفاده از شیوه های علمی و فنی در شناسایی و کشف جرم، استفاده از شیوه های سنتی و تعقیب و گریزهای بی مورد با خودرو و شیوه های دیگر دستگیری مجرمان را مناسب ندانسته و عنوان داشت: این گونه شیوه های قدیمی، به غیر از خسارت آور بودن و هزینه داشتن برای ناجا، پیامد دیگری را به همراه ندارد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه یک ایده ناب، گام ها را به جلو می برد،گفت:باید با ایده های نوین وخلاقانه آینده نیروی انتظامی را بسازیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وضعیت معیشتی و حقوق کارکنان ناجا از پیگیری برای افزایش حقوق کارکنان از سال گذشته خبر داد و ابراز امیدواری کرد: در شش ماهه نخست سال جاری، شاهد افزایش حقوق کارکنان باشیم.

سردار سلیمانی همچنین با اشاره به طرح عطر گل یاس از پرداخت سود و معوقات آن به کارکنان عضو این طرح از خردادماه سال جاری تا پایان سال ۹۶ خبر داد و به سهام داران طرح اطمینان داد، سرمایه گذاری در این طرح هیچ گونه ضرری را متوجه آنان نخواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به طرح کد ۶۲ و تعاونی مسکن کارکنان ناجا،عنوان کرد: تاکنون بیش از ۱۳ هزار نفر از کارکنان در نوبت دریافت وام مسکن قرار دارند که تا پایان سال این تعداد به ۲۷ هزار نفر می رسد و نیاز به بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار است که این موضوع نیز در دست پیگیری است تا به همه کارکنان پرداخت شود.

سلیمانی با اشاره به پرداخت ۸۰ درصد بودجه پیش بینی شده استان ها، افزود:تمرکز زدایی از اصول اجتناب ناپذیر کار ما به شمار می آید لذا سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است، به استان ها اختیار بدهیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا، قرارگاه جهادی آموزش را از اولویت های اصلی نیروی انتظامی دانست و افزود: کادر سازی مثل همتا پروری و مهارت بخشی به افرادی که در معرض ارتقاء در سازمان قرار می گیرند از ماموریت های این قرارگاه است.

سردار سلیمانی، اسلام،رهبری و مردم را سه رکن اصلی انقلاب دانست و افزود: افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم هستیم و هر خدمتی که برای ملت عزیز انجام می دهیم، خدمت به انقلاب است.

سردار سلیمانی در پایان ابراز امیدواری کرد:با تمسک به ارزشهای ناب اسلامی، ان شاءالله حلقه وصل مردم با ولایت باشیم.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *